top of page
Lūk, kā izskatīsies jūsu mazās pasīvās mājas izveides process ar tinyhouse.lv:

1. SOLIS
Izpētiet, vai mazā māja un samazināts dzīvesveids ir jums piemērotākā izvēle. Ir daudz tiešsaistes resursu, kuros ienirt.

2. SOLIS
Sazinieties ar mums, lai iepazītos, paziņotu pamatidejas un noskaidrotu, vai mēs esam jums piemērotākais partneris. Ja varat, laipni lūdzam apmeklēt uzņēmumu. Iespējama ir arī tiešsaistes tikšanās ar mums. Šis ir brīdis, kadsazinieties ar mums!

3. SOLIS

Tiklīdz jūs nolemjat turpināt projektu, mēs parakstīsim pamatlīgumu, kurā būs izklāstīts process, un jums būs jāiemaksā 1000 EUR. Šī summa nav atmaksājama, taču tā tiks atskaitīta no jūsu pirmā būvniecības maksājuma.

4. SOLIS

Šajā posmā mēs cieši sadarbosimies, lai vienotos par jūsu vēlamo mājas dizainu. Laipni lūdzam dalīties ar savām idejām par māju, un mēs darīsim visu iespējamo, lai tās iekļautu izkārtojumā. Lai paātrinātu procesu, varat arī izvēlēties kādu no mūsu gatavajiem dizainiem. Dizainera laiks tiek iekasēts 25 EUR + PVN stundā. Visi projektēšanas darbi tiek veikti iekšēji, izmantojot SketchUp programmatūru.

5. SOLIS

Pēc dizaina pabeigšanas mums būs vajadzīgs zināms laiks, lai iegūtu precīzu cenu piedāvājumu visiem materiāliem. Tad jums tiks uzrādīta jūsu mājas cena un arī tas, cik daudz atsevišķiPosmino jūsu mājas izmaksām.

6. SOLIS

Jūsu jaunās mājas celtniecība sākas! Tas aizņem 3 mēnešus. Mēs strādājam pie progresa maksājumu grafika un pieprasām 40% depozītu (atskaitot priekšapmaksu 1000 EUR) , kad sākam būvēt. Pēc tam mums ir vēl 2 progresa maksājumi 25% apmērā, kas tiks izmaksāti noteiktos pavērsienos, pamatojoties uz jūsu būvēšanas gaitu. Pēc būvniecības pabeigšanas pirms saņemšanas/piegādes tiek veikts pēdējais maksājums 10% apmērā.

7. SOLIS
Jūsu mājas būvniecības laikā jūs regulāri informēs par gaitu. Tas ietver regulāru e-pasta ziņojumu saņemšanu ar paveiktā darba fotogrāfijām. Esiet laipni aicināti arī paši apmeklēt būvlaukumu.

8. SOLIS
Pēc mājas uzcelšanas mēs to iztīrām no iekšpuses un ārpuses, uzņemam fotoattēlus un video un vienojamies par labāko veidu, kā to nogādāt vēlamajā vietā. Jā, daži sapņi piepildās...!

bottom of page