top of page

Sīkmāja, kas aizstāj dzīvokli

Pilnvērtīga dzīve 30 m2, izbūvējam arī mēbeles. Katra māja - unikāla!

22.png

Mēs būvējam saskaņā ar Pasīvo māju būvniecības principiem. Tas ir ceļš uz nākotni.

Sazinieties ar mums!

Paldies par ziņu!

Sīkmāju ir lētāk uzbūvēt un uzturēt, salīdzinājumā ar lielāku būvi. Tā pilda pilnīgi visas mājas funkcijas un var kalpot kā pastāvīga dzīvesvieta vai brīvdienu māja. Šāda māja tiek pilnībā pabeigta kontrolētā vidē - darbnīcā, un var tikt nogādāta praktiski jebkur Latvijā!

Kādēļ izvēlēties sīkmāju?

20230825_17272911111.jpg

Kas ir energoefektīva māja?

Energoefektīva māja ir ēka, kuras apkurei un uzturēšanai nepieciešams mazāk enerģijas. Mēs tinyhouse.lv cenšamies katru sīkmāju uzbūvēt tik tuvu Pasīvo ēku standartam, cik iespējams. Pareizi uzbūvēta māja tās saimniekam ietaupa līdzekļus par apkuri un mājas dzesēšanu. Vairāk par Pasīvajām mājām šeit.

20230806_113605111.jpg

Uz piekabes būvētai mājai var trūkt energoefektivitātes un izturības, ņemot vērā tās nelielo svaru (maksimums 3,5 tonnas). Mūsu mājas sver sākot no 10 tonnām, taču tās joprojām ir mobilas – tās var nogādāt uz jebkuru vietu Latvijā un Eiropā. Māju droši iespējams pārvietot arī laika gaitā, ja nepieciešams.

Kādēļ sīkmāja nav uz riteņiem?

24.png

Mūsu būvēto sīkmāju izmērs ir 9m (garums) x 3m (platums) x 3,8m (augstums). Varam uzbūvēt pilnībā pabeigtu un nokomplektētu māju ar visām mēbelēm un aprīkojumu, vai arī uzbūvēt tikai labi nosiltinātu čaulu, kas ir lielisks risinājums tiem, kas paši vēlas aprīkot savu mājiņu! Sazinieties ar mums, ja Jums ir jautājumi vai idejas!

bottom of page