top of page

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai jūs būvējat arī pēc individuāla pasūtījuma?

Jā, mēs varam pielāgot jebkuru modeli Jūsu individuālām vajadzībām un prasībām! Sazinieties ar mums, lai izklāstītu savas vēlmes!

Kā es varu rezervēt būvniecības laiku savai mājai?

Dodiet ziņu, ja vēlaties, lai mēs uzbūvējam Jums sīkmāju, un mēs informēsim par nākamo pieejamo laika logu mājas būvniecībai! To var rezervēt, noslēdzot rokas naudas līgumu un iemaksājot 1000 EUR. Šī summa netiek atmaksāta, taču tiek noņemta no pirmās iemaksas par māju, tiklīdz ir noslēgts pirkuma līgums ar mums. Kad Jūs esat rezervējuši savu būvniecības laiku, varam kopīgi padomāt par vēlamajām izmaiņām mājas dizainā!

Kāda ir samaksas kārtība?

40% iemaksa pēc pirkuma līguma parakstīšanas; 40% iemaksa tiklīdz ārējā čaula ir pabeigta un sākas iekšdarbi; 20% pēc mājas pabeigšanas, pirms piegādes organizēšanas.

Kādus mājas dokumentus variet sagatavot?

Mēs klientam iesniedzam 2-dimensiju plānojuma skici, 3-dimensionālas skices, pamatu plānu un mājas elektroshēmu. Slodžu aprēķinus, energoefektivitātes aprēķinus un skices mērogā 1:100 varam papildus sagatavot pēc klienta pieprasījuma.

Vai jūs piedāvājat līzingu vai cita veida finansējumu?

Diemžēl nē.

Vai iespējams iegādāties jau gatavas mājas?

Nav gan - katra māja tiek būvēta pēc pasūtījuma un mēs spējam pielāgot katru būvi specifiskām klienta vēlmēm. Sazinieties ar mums par savām idejām!

Kādēļ jūs nebūvējat mājas uz riteņiem?

Pasaulē strauju popularitāti gūst sīkmājas uz riteņiem - uzbūvētas uz treilera. Šāda veida piekabēm Eiropas valstīs ir spēkā masas ierobežojums, ja tai paredzēts piedalīties ceļu satiksmē - 3500 kg lielākajā daļā Eiropas valstu, tajā skaitā Latvijā. Šādai, uz piekabes būvētai mājai, var trūkt energoefektivitātes un izturības, ņemot vērā tās nelielo svaru. Kad mēs būvējam sīkmājas, izmantojam daudz pamatīgu būvmateriālu – līdz ar to māja sver 10 tonnas. Taču tinyhouse.lv sīkmāja joprojām ir mobila – to var nogādāt teju uz jebkuru vietu Latvijā un Eiropā. To droši iespējams pārvietot arī laika gaitā, ja nepieciešams.

Kāda veida pamati nepieciešami šādai sīkmājai?

Mūsu mājiņām ir koka dēļu pamatne un to iespējams stabili novietot uz dažāda veida pamatiem: + Betona blokiem vai plāksnēm; + Iebetonētiem pāļiem; + Skrūvpāļiem. Saviem klientiem nodrošinām mājiņas pamatu plānu. Nekādā gadījumā māju nedrīkst novietot tieši uz zemes vai grants. Kā arī pārliecinieties, ka pamati ir nolīmeņoti!

Kādēļ māja nav nokrāsota?

Tā var tikt nokrāsota! Dariet mums zināmu, kādas ir Jūsu vēlmes! Mājas fasādei mēs izmantojam žāvētus egles dēļus. Tie ir lēni augušu egļu dēļi, izturīgi un ilgmūžīgi. Tos liekam vertikāli pie latām bez spundes, veidojot ventilējamo fasādi, kas ļauj dēļiem dabīgi izplesties un sarauties dažādos laikapstākļos un izvada lieko mitrumu. Šādi fasādes dēļi neprasa nekādu kopšanu, ilgi kalpo un dabiski "nosirmo" - iegūst kokam raksturīgo pelēko toni. Ja vēlaties - variet fasādes dēļus nokrāsot pašu spēkiem vai arī eļļot tos papildus aizsardzībai tad, kad tie kļuvuši pelēki!

Vai varu šajā mājā dzīvot visu gadu?

Protams! Mūsu sīkmājas ir pamatīgas būves ar visām ērtībām, tās ir lēti uzturēt un izskatīsies labi ainavā. Biezās sienas, efektīvie logi un durvis apvienojumā ar ventilācijas sistēmu nodrošina patīkamu klimatu māj visu gadu!

Vai sīkmāja iespējams iebūvēt malkas krāsni?

Esam būvnieki un spējam izveidot jumtā vietu skurstenim un ierīkot mājā malkas krāsniņu, saskaņā ar Jūsu vēlmēm. Tomēr mēs neiesakām šādu virzienu ņemot vērā to, ka malkas krāsns, lai cik tā būtu maza, tomēr izstaro pārāk daudz siltuma tik mazas kubatūras labi nosiltinātai telpai. Pilnīgi pietiek ar elektriskajiem konvekcijas radiatoriem, kas ir standarta komplektācijā mūsu mājiņās.

Vai sīkmāju varat piegādāt arī ziemā?

Jā, ja vien laikapstākļi atļauj smagā transporta satiksmi pa lauku ceļiem. Vispiemērotākais laiks piegādei ziemā ir tad, kad zeme ir pilnībā sasalusi.

bottom of page